Pokud chcete dostávat novinky na e-mail, zadejte jej zde:
24.9.2018

XXIX Mezinárodní dekáda varhanní, komorní hudby a sborového zpěvu

17.9.2018

Vsetín - vyučování, workshopy a další

6.9.2018

Akce Diakonie ČCE

27.8.2018

Akce pro mládež

Milí mládežníci,
zveme Vás na sjezd mládeže, který bude letos spojený s oslavami 100.let ČCE V Pardubicích, bude tentokrát pro všechny zdarma (to znamená bez sjezdového poplatku) . Každý si hradí pouze ubytování a stravu. Mládežníci se mohou hlásit do 5. září, pokud mají zájem o spaní na DDM (postele, lůžkoviny), do 16.9. se mohou hlásit o stravu a školy. Přihlášky na https://www.100letcce.cz/ubytovani/
 Pokud byste měli zájem o se zapojit i nějakou pomocí, stále se hledají hlídači škol, kteří jsou podstatní pro udržení pořádku a klidu na školách. Uvítáme každou pomocnou ruku. Mládežníci se mohou hlásit na dobrovolnici@100letcce.cz. Projekt VENITE:·         V rámci stejnojmenného vzdělávacího projektu probíhá Grant VENITE. Máte možnost podat žádost o grant, který by finančně podpořil vaše akce - nákupy materiálů, zvelebení prostor využívaných na akce apod. Více informací, pravidla s žádostí naleznete na: http://venite.evangnet.cz/grant-venite/ . Uzávěrka podání žádosti je do 30.9. 2018.
Hezký zbytek letních dnů za moravskoslezský SEM a SOMBaru Halušková
31.7.2018

Letní seniorátní týden

24.7.2018

Grant Venite - grantová výzva pro podporu mládežnických projektů

24.7.2018

Christivity - křesťanská hra

24.7.2018

Setkání učitel Nedělní školy

2.2.2018

Nová audiotechnika

Vážení sborovníci,
chceme Vás informovat, že jsme se po dlouhých letech služby starého audio rozvodu rozhodli investovat i do této oblasti. Rovněž díky dotace Města Český Těšín ve výši 200.000 Kč se nám podařilo realizovat tuto náročnou investici.
Celé akci předcházel pečlivý výběr zhotovitele. Nakonec jsme zvolili společnost SHAN AUDIO z Třanovic, která se zabývá zakázkovou výrobou profesionálních reprosoustav. S ohledem na množství reprobeden a vzdálenost mezi nimi jsme zvolili sto voltový rozvod napájený novými koncovými stupni. V rámci projektu nové audiotechniky byl zakoupený taky nový digitální mixážní pult, který nabídne velké množství efektů, procesorů a tak i široké využití při ozvučování běžných bohoslužeb nebo hudebních vystoupení.
Cílem realizace této akce je především zvýšení srozumitelnosti mluveného slova a zkvalitnění produkce hudby bez toho, aby se při běžných bohoslužbách musely používat nějaké další přídavné systémy. Tím se zjednoduší příprava a průběh akcí, kde vystupují složky sboru. Dalším přínosem bude zvýšení kvality přenosu do sborové budovy a možnost zvuk nahrávat nebo přímo streemovat na internet.
Tímto chceme poděkovat Městu Český Těšín za poskytnutou dotaci. Dále firmě SHAN AUDIO za uskutečnění a realizaci tohoto rozsáhlého projektu a taky všem zúčastněným, kteří pomáhali např. při úklidu kostela.
David Harok
1.3.2018

100. výročí ČCE

19.7.2017

Český bratr

Milí přátelé,
na webu http://www.ceskybratr.cz/ bylo zveřejněno další číslo evangelického měsíčníku Český bratr.

Můžete si jej prohlédnout v listovací aplikaci, nebo přečíst jednotlivé články.
Neváhejte nahlédnout!

 

 

Daniela Ženatá
šéfredaktorka časopisu Český bratr

28.7.2017

Publikace o evangelících

15.5.2017

Knižní novinky ústředí ČCE

5.5.2017

České vysílání z Izraele

7.4.2017

Diakonie hledá dobrovolníky

12Dále »

Strana 1 z 2


 
 

© 2013 Č. Těšín | Created and designed by toras.cz |