Aktuálně:

16.2.2020

Oznam z neděle 16.2.2020

 2. neděle před dobou postní – Sexagesimae  

1) Dnes proběhne sbírka na sbor. Všem srdečně děkujeme.  

2) Pravidelné akce Na Rozvoji budou od pondělí podle celoročního programu.  

3) Akce mimo Rozvoj:        
- v úterý v 16:00 biblická hodina ve Svibici na Kysucké 8.   

4)  V nedělí 23. února budou bohoslužby:
- 8:30 – VP                     
- 9:00 – hlavní české
- 9:30 – v kazatelské stanici Karviné – Měst. Dům Kultury
- 14:00 – v Ropici,          - v 15:30 – ve Zp. lhotě  

5) Příští neděli – 23. února – po bohoslužbách Vás srdečně zveme na prezentaci služby Hanky Ledvoňové a Renaty Krištofové, které slouží již řadu let v misijní organizaci Mládež pro Krista. Budou se s námi sdílet jak o jejich službě mezi mladými lidmi, tak i o osobních životech. Těší se na Vaši účast.   

6) Zveme učitelé nedělní školy a další zájemce (zvlášť rodiče naších děti) z Moravskoslezského Seniorátu na setkání na téma Věřím. Proběhne v sboru ČCE v Přerově, 7. března 2020 od 9:00 hod. Hostem bude br. Leonardo Teca, evangelický farář  původem z Afriky, nyní ve sboru ČCE Kladno. Nebudou chybět africké rytmy s bubnem. Přihlášky na adrese zikmundova.marta@seznam.cz nejlépe do 29.2.2020.  Je možná domluva společné dopravy s br. M.Pilchem. Leták včetně informací o dalších akcích najdete na web. stránkách našeho sboru.    

7) V únoru se u nás nebude konat večer chval, protože místo něj zveme na společnou akci Stánek uctívání, která bude v sobotu 22.2. ve sborovém domě Studna CB na ul. Studentská 25. Budeme se tam modlit za město a celý národ. Těšíme se na společný čas i s lidmi z jiných sborů." 

8) Milí přátelé ve sborech ČCE,Diakonie ČCE prostřednictvím svého Střediska humanitární a rozvojové spolupráce vyhlašuje další ročník Postní sbírky, letos na podporu školky v Bejrútu a syrských i libanonských dětí v ní.Dopis možno přečíst na nástěnce sboru nebo na webových stránkách. Sbírka začíná 26. února a potrvá do Velikonoc. Postní sbírka se koná s podporou synodní rady ČCE. Většinu služeb potřebným poskytuje Diakonie přímo lidem v naší zemi. Situace ve světě nám však připomíná, že máme hledat možnosti, jak projevovat solidaritu i daleko za hranicemi.Na webu www.postnisbirka.cz najdete další informace a materiály.   S díky a přáním všeho dobrého Pavel Hanych, vedoucí komunikace, Diakonie ČCE   

9) Po bohoslužbách zveme všechny na setkání u kávy a čaje.
4.2.2020

Manželské večery v Karviné

..další aktuality

 
 

© 2013 Č. Těšín | Created and designed by toras.cz |