Akce sboru - doba koronaviru (od 15.4.2020)

Pravidelné akce ONLINE (přímý přenos):

- Nedělní bohoslužby od 9 hod. - odkazy před začátkem na těchto stránkách

 - Biblická h. - středa od 18 h.

- Střední generace pátek od 17:30
    Join Zoom Meeting
   http://zoom.us/j/93761141771?pwd=b0xjZUVVcUh0T0txamwwcUtDYXQzQT09
   Meeting ID: 937 6114 1771Passcode: jQb9u5

Jiné akce:

- Výuka hry na kytaru, ukulele pro začátečníky, klavír pokračuje po internetu,
kontaktní osoba M Kantor (721 109 841), nástroj: videochat na whereby.com, možnost nastartovat novou skupinku, zájemci, hlaste se, nové lekce pro ukulele sledujte na stránkách http://ukulele.8u.cz 

 Nedělní bohoslužby a biblické h. lze také sledovat ze záznamu, dostupno v rubrice Záznamy bohoslužeb


Použitelné nástroje pro setkávání a další:

1)  whereby.com - videochat na web. stránkách, max. počet účastníků 4 (zdarma),

2) Aplikace ZOOM - na PC je třeba instalovat, max. počet účastníků 4 (zdarma),

3) Aplikace PERISCOPE - živý vysílání jedním směrem, účastnící sledují přenos na web. prohlížeči,

4) Skype 

5) meet.jit.si - není třeba žádná instalace, jeden v prohlížeči Google chrome

Sestry a bratři, pokud organizujete podobná setkávání, prosím, abyste předali info pro zveřejnění zde.
Budiž to nejen pozvánkou pro ostatní ale i povzbuzením, abychom sami podobné akce "startovali" a umožnili ostatním se potkávat.
Děkuji za vaše technické rady pro ostatní. Zveřejním zde.
Pozdravuje pp M. Kantor

Informace o akcích prosím posílejte na sborový email cesky-tesin@evangnet.cz.

Seznamy zrušených akcí: 

Den Čas Místo Akce
pondělí 18:00-20:00 sborový sál pěvecký sbor (br. Klapsia) - zveme nové členy 
středa
18:00-20:00
sborový sál
setkání skupiny Biblického studia (br. Kaczmarczyk)
čtvrtek
9:30 sborový sál dopoledne s Biblí
3. čtvrtek 17:00 sborové centrum setkání starší mládeže 
pátek 15:30-16:30 sborový sál konfirmační vyučování

17:00-19:00 sborové centrum
setkání dorostu (br.Pilch / br. Blažek)
  17:30 sborové centrum setkání střední generace, hlídání dětí zajištěno 
1. sobota 16:00 sborové centrum setkání žen všech věkových kategorií
neděle   7:45 kostel polské bohoslužby - 1. a 3. neděle
  8:30 kostel večeře páně - 4. neděle
    9:00 kostel české bohoslužby
  9:00 kostel české bohoslužby s večeří páně - 2. neděle
    9:00 sborové centrum během bohoslužeb probíhá nedělní besídka pro děti
2. a 4. neděle 17:00 sborové centrum

setkání mládeže

Program setkávání mimo sbor

Místo Akce Den a čas
Domov důchodců, ul. Sokolovská biblická hodina úterý v 15:30
Nemocnice Český Těšín
biblická hodina
úterý v 16:30
Bývalý domov s peč.službou - Svibice biblická hodina úterý v 16:00
Ropice - škola biblická hodina 1. a 3. úterý v 16:00
Ropice - Za lesem biblická hodina 2. a 4. středa v 17 hod. (zimní čas 16 h.)
Stanislavice škola biblická hodina 2. středa v 16:00 hod.
Dolní Žukov (bývalá škola)
biblická hodina
středa v 17:00
Zpupná Lhota - kaple bohoslužby 2. a 4. neděle v 15:30 hod.
Ropice - kaple bohoslužby 4. neděle ve 14:00 hod.

Vyučování náboženství

Škola Den Čas
ZŠ Masarykova - mladší skupina středa 11:40-12:25 br. fa. M. Blažek
ZŠ Masarykova - starší skupina středa 12:35-13:20 br. fa. M. Blažek
ZŠ Hrabina (Slezská)
pondělí 13:00-13:45 br. pp M. Kantor
ZŠ Hrabina (Ostravská) úterý 13:00-13:45 br. pp M. Kantor
ZŠ Pod Zvonek čtvrtek 13:15-14:00 br. fa.M. Blažek

Program bohoslužeb 2020
program_rozvoj_2020.pdf(270 kb)

 
 

© 2013 Č. Těšín | Created and designed by toras.cz |